به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

بازدید معاون بازاریابی و فروش و همکاران بخش برق مپنا از شرکت مکو

معاون بازاریابی و فروش و همکاران بخش برق مپنا از شرکت مکو بازدید کردند؛ در تاریخ ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۱ معاون و همکاران بازاریابی و فروش بخش برق مپنا از مراکز کسب و کار شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا بازدید به عمل آوردند.

این بازدید مدیر فروش و توسعه بازار مرکز انرژی به تشریح توانمندی‌ها و فعالیت‌های شرکت مکو پرداخت. مهندس مهین دهقان با ارائه توضیحات و ماموریت‌های تعریف شده برای مراکز ایجاد شده در شرکت مکو، به محصولات هر مرکز اشاره و مسیر بومی‌سازی آن را برای حاضرین بیان کرد.

در بخشی از این بازدید، پلتفرم مپنا مایند و قابلیت‌های آن به همراه محصولات مرتبط در مرکز دیجیتال‌سازی برای میهمانان شرکت توضیح داده شد.

دکتر کاظمی در بازدید از مرکز الکترونیک قدرت و محصولات تحقیق و توسعه شرکت مکو، ضمن تبادل نظر با همکاران این مرکز، از فعالیت‌های منتج به توسعه محصول و توسعه بازار ابراز خرسندی کرد و تقویت زیرساخت‌های اتوماسیون، برقی‌سازی و دیجیتال‌سازی را عامل پیشرفت و تحقق اهداف در شرکت مکو و گروه مپنا برشمرد.

همچنین با رویکرد جدید مپنا در پیاده‌سازی سیستم پایش وضعیت نیروگاه‌ها و ایجاد استراتژی جدید در پیشنهادات نیروگاه‌سازی گروه مپنا، همکاران بازاریابی و فروش بخش برق در این زمینه با متولیان این حوزه در شرکت مکو به تبادل نظر و بررسی این موضوع پرداختند. 

سالن‌های تولید و تست، سامانه ذخیره‌ساز انرژی صنعتی، مرکز اتوماسیون صنعتی و برقی‌سازی، از دیگر مراکزی بود که توسط ایشان بازدید شد.

لازم به ذکر است، این بازدید در راستای آشنایی با توسعه محصولات فناورانه و توسعه کسب و کار این شرکت نسبت به سال‌های گذشته برنامه‌ریزی شده بود.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟