به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

راه‌اندازی واحدهای اول و دوم توربوکمپرسور ایستگاه تقویت فشار گاز نورآباد و واحد سوم پل‌کله

واحدهای اول و دوم توربوکمپرسور ایستگاه تقویت فشار گاز نورآباد و واحد سوم توربوکمپرسور ایستگاه تقویت فشار گاز پل‌کله با حضور کارشناسان شرکت‌های مکو، توگا و نیرپارس با موفقیت راه‌اندازی و تحویل موقت شد.

در ادامه راه‌اندازی واحدهای توربوکمپرسور که به منظور تقویت فشار گاز در نقاط مختلف کشور و در قالب قرارداد یکصد دستگاه توربوکمپرسور ایستگاهی مابین گروه مپنا و شرکت مهندسی و توسعه گاز اجرا می‌گردد، راه‌اندازی واحدهای اول و دوم ایستگاه تقویت فشار گاز نورآباد و واحد سوم ایستگاه تقویت فشار گاز پل‌کله با موفقیت انجام شد.

ایستگاه فشار گاز نورآباد متشکل از ۴ و ایستگاه فشار گاز پل‌کله شامل ۳ واحد توربوکمپرسور می‌باشد که سیستم برق و کنترل واحدهای مذکور توسط شرکت مکو طراحی، تأمین و پیاده‌سازی شده است.

در شرایطی که کشور به دلیل برودت هوا با افت فشار گاز مواجه بود، با همت کارشناسان حوزه الکتریک و کنترل شرکت مکو، راه‌اندازی سیستم‌های برق و کنترل و همچین عملیات IO Check  و Function & Protection Check توربوکمپرسور واحدهای اول، دوم و سوم قبل از پایان سال با موفقیت انجام و پس از انجام تست‌های ۷۲ ساعت، تحویل کارفرمای پروژه گردید.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟