به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

بازدید نمایندگان نیروگاه جدید شهید منتظری از سامانه MAPCS شرکت مکو

نمایندگان نیروگاه شهید منتظری به منظور استفاده از سامانه کنترلی شرکت مکو در یک بلوک سیکل ترکیبی نیروگاه شهید منتظری اصفهان از شرکت مکو و محصولات مرکز اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند بازدید کردند.

بازدید نمایندگان نیروگاه جدید شهید منتظری از سامانه MAPCS شرکت مکو

پیرو ارائه پیشنهاد فنی در مورد احداث یک بلوک سیکل ترکیبی MGT-75 برای نیروگاه شهید منتظری اصفهان، نمایندگان شرکت پرشیان فولاد (کارفرمای پروژه شهید منتظری) به منظور آشنایی با سامانه MAPCS و استفاده از آن در پروژه یاد شده با حضور در شرکت مکو، از نزدیک با این سامانه و سخت‌افزار و نرم‌افزارهای آن و سایر محصولات این مرکز آشنا شدند.

در این جلسه، ابتدا پرزنتی از شرکت و دستاوردهای دانشی و مهندسی آن در سال‌های اخیر در حوزه سیستم‌های برق و کنترل، دیجیتال‌سازی و هوشمندسازی، برقی‌سازی و مهندسی حوزه سلامت توسط مهندس آخته، رئیس واحد مناقصات و توسعه بازار کسب و کار انرژی ارائه شد.

در ادامه رئیس بخش نظارت بر راه‌اندازی و پروژه‌های اجرایی مرکز اتوماسیون صنعتی و سایر همکاران مرتبط به صورت تخصصی سامانه MAPCS را تشریح کردند. سپس مهندس کیهانی ضمن برشمردن ویژگی‌های کلیه محصولات این مرکز از جمله MDT I , MDT II, MRT, SER  و … گواهینامه داخلی و بین‌المللی اخذ شده در این زمینه را ارائه کرد.

در پایان از ایستگاه شارژ خورشیدی خودرو برقی و خط تولید SMT و روند تولید بوردهای الکترونیکی MAPCS بازدیدی صورت گرفت و اطلاعات تکمیلی از نحوه طراحی، مهندسی و تولید این محصولات برای نمایندگان نیروگاه شهید منتظری تشریح شد.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟