به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

نیازهای فناورانه شرکت مکو در جشنواره تابستانه پژوهش و توسعه تعاملات صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران ارائه ‌شد

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) ضمن حضور و معرفی ماموریت و محصولات خود در جشنواره تابستانه پژوهش و توسعه تعاملات صنعتی، نیاز­های فناورانه منتخب این شرکت را نیز مطرح ‌کرد.

با توجه به لزوم توسعه و تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه و پیرو تفاهم­نامه شرکت مکو با دانشگاه علم و صنعت و رایزنی­های آزمایشگاه نوآوری باز، مرکز کسب و کار دیجیتال­سازی شرکت مکو در نشست­های جشنواره تابستانه پژوهش و توسعه تعاملات صنعتی که از تاریخ ۳ الی ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، حضور یافت تا علاوه بر معرفی این شرکت دانش‌بنیان و محصولات آن در حوزه دیجیتال‌سازی، برقی‌سازی و اتوماسیون صنعتی، نیاز­های فناورانه منتخب خود را نیز مطرح کند.

نیازهای فناورانه شرکت مکو در جشنواره تابستانه پژوهش و توسعه تعاملات صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران ارائه ‌شد

در همین راستا، مدیر مرکز دیجیتال‌سازی مکو ضمن تشریح فعالیت‌های این شرکت، به معرفی پلتفرم مپنامایند  و کاربردهای آن در صنعت پرداخت.

در این رویداد که علاوه بر دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت، مدیر امور پژوهش دانشگاه، رئیس دانشکده مهندسی مکانیک، رئیس دانشکده مهندسی صنایع، معاون پژوهشی دانشکده مهندسی صنایع، معاون پژوهشی دانشکده مهندسی خودرو و همچنین مدیر ارتباط با صنعت و مدیر دفتر ارتباط با مپنا و نماینده مجموعه فن­بازار ایران نیز حضور داشتند، دو مسئله “تخمین عمق در تصاویر به منظور استفاده در خودروهای هوشمند” و “پایش عملکرد موتورهای الکتریکی” توسط آقایان پورحاتمی و صفی‌خانی برای حاضرین تشریح و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان این نشست، آزمایشگاه نوآوری باز مکو مسئولیت دریافت راه‌کارهای مسائل مطرح شده در قالب معرفی شده را برعهده گرفت تا پس از طی نمودن فرآیند بررسی، کاربردی‌ترین آن‌ها مورد حمایت قرار گیرد.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟