به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

جدیدترین محصولات و خدمات نوآورانه دیجیتال‌سازی و برقی‌سازی شرکت مکو در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران ارائه شد

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) با هدف ارائه محصولات نوآورانه و خدمات نوین، ایجاد ارتباط موثر با مشتریان و مخاطبین و همچنین ترویج آگاهی‌‌ سازی در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران که از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ تیــرماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار گردید، شرکت کرد.

مراکز کسب و کار دیجیتال‌سازی و برقی‌سازی شرکت مکو، همســــو با اهداف اصلی نمایشگاه و در کنار ۱۲۰ شرکت دیگر، جدیدترین دستاوردها و محصولات این حوزه را به نمایش گذاشتند.

از اهداف این نمایشگاه می‌توان به “توسعه زیرساخت حمل‌ونقل برای ترافیک هوشمند”، “ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور بهره‌گیری بیشتر از علوم و فنون روز” و “ارتقای روش‌های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و فناوری جدید به کشور” اشاره کرد.
حضور وزیر کشور و تنی چند از معاونین وزرا، همچنین شهرداران و مسئولین تصمیم‌گیر در حوزه شهر هوشمند در غرفه مکو، فرصتی بود تا آخرین دستاوردهای دیجیتال‌‌ سازی و برقی‌سازی برای ایشان ارائه شود.
در راستای محورهای این نمایشگاه که شامل حمل‌ونقل هوشمند، ساختمان‌های هوشمند، دولت هوشمند، انرژی و محیط‌زیست هوشمند، تجهیزات زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات، سلامت، آموزش و پرورش، اقتصاد هوشمند و امنیت در شهرهای هوشمند بود، با بیش از ۱۳۸ شرکت از جمله شهرداری‌های اصفهان، تهران، زنجان، ایلام، مرند، نجف‌آباد و یزد و شرکت‌های فناپ ‌‌ زیرساخت، ایرانسل، وزارت دفاع، مبین نت، پارس جنوبی و بانک کشاورزی سمنان با هدف شبکه‌‌ سازی استراتژیک در این سه روز برگزار شد و زمینه‌‌ های مشترک همکاری مورد بررسی اولیه قرار گرفت.
تنظیم نقشه راه و راه‌‌ اندازی اتاق مانیتورینگ شهر هوشمند در اصفهان، آبیاری هوشمند و پیاده‌‌ سازی این پروژه در شهر یزد، برگزاری کنفرانس‌‌ های مشترک و همچنین سرمایه‌‌ گذاری مشترک در بخش هوشمند‌‌ سازی صنایع، معادن و پتروشیمی‌‌ ها، سیستم اطفای حریق هوشمند صنعتی، هوشمند‌‌ سازی ۴۲ شعبه بانک کشاورزی در شهر سمنان و همچنین مانیتورینگ آن در اداره سرپرستی بانک، اعم موضوعات مطرح شده در جلسات برگزار شده در طول این سه روز بود.

گالری تصاویر خبر:
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟