به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

گفتگوی تلفنی مدیرعامل شرکت مکو با برنامه رادیویی نمودار

بر اساس تحقیقات صورت گرفته کارشناسان معتقدند ۸۰ درصد آلودگی کلان‌شهرهای کشور ایران، ناشی از تردد وسائط نقلیه عمومی و موتور سیکلت‌ها است.

شهرداری‌های شهرهای بزرگ، برقی‌سازی شبکه حمل‌ونقل شهری را راه‌کاری کارآمد و موثر در حل این مشکل می‌دانند.

توسعه زیرساخت شارژ خودروهای برقی، اولین قدم برای تحقق این هدف است. بر همین اساس شهرداری پایتخت با شرکت مکو قرارداد احداث ایستگاه‌های شارژ خودروهای برقی و موتور سیکلت‌های برقی را امضا کردند تا در فاز اول این قرارداد، در ۱۵ نقطه از شهر تهران، ۷۳ دستگاه از این شارژرها نصب و راه‌اندازی شود.

قرار هست تا پایان فاز سوم، تعداد ۵۰۰۰ دستگاه شارژر خودرو برقی تولید شده در شرکت مکو که شامل انواع شارژر DC و AC است، در پایتخت نصب شود.

در همین رابطه برنامه زنده رادیویی «نمودار» گفت‌وگویی تلفنی با مدیرعامل شرکت مکو انجام داده که از شبکه سراسری رادیو پخش شده است.

این برنامه که یک مجله دانشی و اقتصادی است، به تازه‌ترین رویدادهای حوزه اقتصاد در کشور می پردازد. موضوع این گفت‌وگو، خودروهای برقی، زیرساخت‌های مورد نیاز حمل‌ونقل برقی و پاسخ به سوالات شهروندان در همین رابطه است.

اگر شما هم به مباحث برقی‌سازی حمل‌ونقل و ناوگان وسائط نقلیه عمومی علاقه‌مند هستید، از شما دعوت می‌کنیم این گفت‌وگو را در شبکه‌های اجتماعی شرکت مکو بشنوید.

مصاحبه تلفنی
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟