به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

شرکت مکو در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق محصولات ساخت داخل را به نمایش گذاشت

محصولات نوآورانه و ساخت داخل مراکز دیجیتال‌سازی، اتوماسیون صنعتی، برقی‌سازی و الکترونیک قدرت شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و نخستین جشنواره و فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران که با مشارکت ۵۸۴ شرکت داخلی و خارجی و با حضور ۲۶۲ مرکز منتخب علمی و شرکت دانش‌بنیان در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد، در معرض دید عموم قرار گرفت.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

آیین افتتاحیه نمایشگاه با حضور محرابیان وزیر نیرو، میرحسینی عضو هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران و سایر مسئولین و مقامات در روز سه‌شنبه برگزار شد.

وزیر نیرو با تاکید بر اینکه صنعت برق زیرساخت بسیاری از صنایع را در کشور و جهان ایجاد می‌کند اظهار کرد: این صنعت با تلاش متخصصان و نخبگان داخلی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران موفق به کسب بسیاری از افتخارات شد.

حرابیان همچنین با اشاره به افتتاح اولین جشنواره صنعت برق، اظهار کرد: ما از صنعتی دانش‌گر و دانش‌بنیان برخوردار هستیم که استفاده از ظرفیت این بخش فرصت مناسبی را برای صنعت برق فراهم کرده است. معتقدم که رمز موفقیت صنعت برق توجه به ایده‌ها، نیازها و ظرفیت‌های متخصصان و نخبگان است. این دو بال صنعت برق را به اوج می‌رساند.

وی تاکید کرد: ما در کنار بازار داخلی به بازار منطقه نیز توجه ویژه‌ای داریم؛ آنچه که مطرح است این است که بازار محصولات فقط ایران را شامل نمی‌شود به همین دلیل در این نمایشگاه و جشنواره از وزرا، سفرا، مسئولان برای دیدن از بازار محصولات ایرانی دعوت شده است.

شرکت مکو با ارائه خانه هوشمند مپنا، سامانه اتوماسیون و کنترل فرآیند، ذخیره‌ساز خانگی، شارژر خودروهای برقی و باتری سوآپ موتور سیکلت‌های برقی، حضور پررنگی در این نمایشگاه داشت.

مدیران صنعت برق، اعضای سندیکای صنعت برق ایران، انجمن اتوماسیون، دانشجویان و اساتید دانشگاه با حضور در محل غرفه این شرکت از محصولات ارائه شده بازدید کردند.

در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، ۱۲ کشور ایتالیا، جمهوری چک، آلمان، چین، کره جنوبی، کرواسی، ترکیه، اسپانیا، هند، اسلوونی، لهستان و ژاپن مشارکت کردند.

گالری تصاویر خبر
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟