به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از محصولات و دستاوردهای شرکت مکو بازدید کرد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو به همراه مدیرعامل شرکت جتکو، معاون مرکز تحقیقات مهندسی و عضو هیات مدیره این گروه در تاریخ شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۲ از شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) بازدید کرد.

در ابتدای این جلسه دکتر رفان، مدیرعامل شرکت مکو ضمن معرفی مراکز کسب و کار این شرکت به عنوان بازوهای توانمند در تحقیق و توسعه و پیشرو در حوزه‌های مختلف، محصولات و توانمندی‌های فنی و مهندسی را برای حاضرین تشریح کرد.  

دکتر عظیمی با حضور در مراکز اتوماسیون صنعتی، دیجیتال‌سازی، الکترونیک قدرت، سالن‌های تولید و تست، ذخیره‌ساز صنعتی انرژی و تولید بردهای الکترونیک با آخرین دستاوردهای طرح و توسعه و ساخت داخل شرکت مکو آشنا شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن بازدید از توانایی‌های شرکت مکو در حوزه برقی‌سازی حمل و نقل، مرکز مانیتورینگ و داشبورد مدیریتی ایستگاه‌های شارژ که نقش مهمی در یکپارچه‌سازی مدیریت بر شارژرهای خودروهای برقی ایفا می‌کند، انواع پیشرانه‌های خودروبرقی، سیستم باتری سواپ موتورسیکلت برقی، انواع شارژرهای AC و DC خودرو برقی، زیرساخت‌های شارژ خودروهای برقی و فعالیت‌های تجاری این مرکز، از پیشرفت‌های شرکت مکو در طراحی و تولید محصولات فناورانه تمجید کرد.

وی با اشاره به تجربه و توان مهندسی موجود در مجموعه شرکت مکو نسبت به استفاده گروه صنعتی ایران‌خودرو از ظرفیت‌های قطعه‌سازی و مشارکت در طرح‌های صنعتی ابراز تمایل کرد.

گالری تصاویر خبر
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟