به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

دستاوردهای جوانان دانشمند در زمینه هوشمندسازی، نیروگاه‌های تجدیدپذیر و خودروهای برقی قابل تقدیر است

معاون رییس جمهور در بازدید از توانمندی‌های شرکت برق و کنترل مپنا (مکو):

دستاوردهای جوانان دانشمند در زمینه هوشمندسازی، نیروگاه‌های تجدیدپذیر و خودروهای برقی قابل تقدیر است

همزمان با دومین سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان البرز معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه مدیر کل حفاظت محیط زیست این استان پس از بازدید از توانمندی‌های شرکت مکو در روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ از طراحی و تولید محصولات فناورانه در حوزه حفظ محیط زیست توسط این شرکت دانش‌بنیان تقدیر کرد. 

هوشمندسازی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و توسعه برند شرکت برق و کنترل مپنا (مکو)، مدیر تضمین کیفیت و HSE این شرکت با ارائه گزارشی از دستاوردهای حاصل شده در حوزه هوشمندسازی، نیروگاه‌های تجدیدپذیر و خودروهای برقی که در راستای حفظ محیط زیست طراحی و ساخته شده‌اند، اقدامات انجام شده در‌ مدیریت پسماند و در راستای اقتصاد چرخشی، مدیریت پسماند باتری‌های مستعمل، توسعه فضای سبز، مدیریت مصرف انرژی در سازمان و تسری فرهنگ حفظ محیط زیست را شرح داد.

دکتر سلاجقه با تقدیر از جوانان دانشمند و مدیرعامل شرکت دانش بنیان مکو گفت: باید در ارایه همه طرح‌های نوین و فناور پایه صرفه اقتصادی آن مد نظر قرار گیرد و این فناوری‌ها برای استفاده به مردم و جامعه عرضه شود.

تقدیر مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز از شرکت مکو

در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر درگی به پاس اقدامات مدیرعامل و کارکنان شرکت برق و کنترل مپنا (مکو) در جهت حفاظت از محیط زیست کشور لوح تقدیر اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز را اهدا کرد.

گالری تصاویر خبر
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟