به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

۹۰ فرصت شغلی تازه برای ورود به شرکت برق و کنترل مپنا (مکو)

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) با هدف معرفی فرصت‌ها و امکانات خود در ششمین نمایشگاه کار ایران حضور پیدا خواهد کرد.

نمایشگاه کار ایران با حضور سازمان‌های معتبر کشور برگزار می‌شود که برای معرفی فرصت‌های شغلی خود در این رویداد حاضر می‌شوند. شرکت مکو نیز با حضور در ششمین دوره از این نمایشگاه پذیرای کارجویان در ۹۰ فرصت شغلی خواهدبود. از این بین ۲۱ جایگاه  به کسب‌وکار برقی‌سازی، ۱ جایگاه  به کسب‌وکار دیجیتال‌سازی، ۱ جایگاه  به کسب‌وکار اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند، ۱ جایگاه  به کسب‌وکار پست و دیسپاچینگ، ۳ جایگاه  به بخش سیستم‌ها و منابع‌انسانی، ۲ جایگاه به بخش فروش خدمات و ۲ جایگاه در بخش‌های دیگر اختصاص پیدا‌کرده است.

مهم‌ترین نقش شرکت مکو در بازارهای داخلی و منطقه ای، یکپارچه سازی، طراحی و توسعه‌ی  محصولات برق و کنترل در صنایع زیربنایی کشور شامل نیرو، نفت، گاز، پتروشیمی، معدنی و فلزی، ارائه  راهکارهای جامع و نوین در برقی‌سازی خودروها و زیرساخت شارژ مورد نیاز و دیجیتال‌سازی کسب و کارها از طریق هوشمندسازی، پایش وضعیت دارائی‌های مشتری و علوم داده است. گفتنی‌ست شرکت مکو  در سال ۱۳۹۸ موفق شد تا تندیس سیمین تعالی سازمانی را از مرکز تعالی سازمانی دریافت کند.

نمایشگاه کار ایران به مدت سه روز از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ در محل برج میلاد تهران برگزارخواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت سوابق تحصیلی و کار خود به وب‌ سایت شرکت به آدرس زیر مراجعه و اطلاعات خود را در فرصت‌های شغلی مرتبط ثبت‌کنند.

https://jobvision.ir/jobfair/company/8516

90 فرصت تازه برای ورود به شرکت برق و کنترل مپنا (مکو)
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟