به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

شرکت برق و کنترل مپنا در ششمین نمایشگاه کار ایران

۹۰ فرصت شغلی شرکت برق و کنترل مپنا در ششمین نمایشگاه کار ایران

ششمین نمایشگاه کار ایران به عنوان بزرگترین رویداد تعاملی شرکت‌ها و متقاضیان کار از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران و مشارکت فعال شرکت برق و کنترل مپنا (مکو) در سالن‌های نمایشگاهی برج میلاد برگزار شد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و توسعه برند شرکت مکو، با هدف ارتباط مستقیم با کارجویان و کارفرمایان، با معرفی فعالیت‌های مراکز کسب و کار این شرکت با ۹۰ عنوان فرصت شغلی در نمایشگاه حضور یافت.

طی سه روز برگزاری این رویداد، کارشناسان حاضر در غرفه مکو ضمن ارائه توضیحات درباره فرصت‌های شغلی و گفت‌وگو مستقیم با کارجویان، فرآیند جذب و استخدام را برای متقاضیان تشریح کردند.  

یکی از نکات حائز اهمیت در این دوره، اجرای مسابقه نقشه گنج مپنا مکو بود که برای اولین بار اجرا می‌شد و مورد استقبال قرار گرفت. به نحوی که بیش از یک صد نفر در آن ثبت نام کردند و در چهار گروه در روز سوم نمایشگاه به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت به تیم برنده جوایز نفیسی اهدا شد.  

در این دوره از نمایشگاه کار، شرکت هایی از صنایع مختلف برای جذب نیروی متخصص شرکت کرده بودند که بیش از ۳۰ هزار نفر از شرکت‌های حاضر بازدید کردند. شرکت مکو تعداد ۲۶۱۳ رزومه از کارجویان برای فرصت‌های شغلی اعلام شده دریافت کرد.

گالری تصاویر خبر
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟