به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

قرارداد تامین، نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری دو ایستگاه شارژ خودرو و موتور سیکلت برقی در دومین نمایشگاه حمل‌ونقل دانش‌بنیان اصفهان توسط مپنا امضا شد

قرارداد «همکاری مشترک در حوزه راه‌اندازی و بهره‌برداری از دو ایستگاه شارژ خودرو و موتورسیکلت برقی» در حاشیه دومین نمایشگاه حمل‌ونقل دانش‌بنیان در اصفهان میان شهرداری این شهر و شرکت برق و کنترل مپنا (مکو) به امضا رسید.

شهرداری اصفهان بنابر این قرارداد دو نقطه مناسب ساخت این ایستگاه‌های شارژ را در اختیار شرکت مکو قرار می‌دهد و این مرکز برقی‌سازی شرکت مکو نیز تمامی تجهیزات مورد نیاز و فرایند طراحی و نصب این دو دستگاه شارژ خودرو و موتورسیکلت برقی را بر عهده دارد.

هر ایستگاه شامل یک شارژر ۶۰ کیلو وات سریع برای خودرو و دو شارژر AC موتورسیکلت است. فرهنگ‌سازی برای استفاده از حمل‌ونقل برقی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی گروه مپنا و حفاظت از محیط زیست از جمله اصلی‌ترین اهداف این قرارداد است.

محمدحسین رفان، مدیرعامل شرکت مکو با اشاره به ارائه سبد کاملی از محصولات در حوزه شارژ در این رویداد توسط مپنا گفت: گروه مپنا مجموعه متنوعی از محصولات، از شارژرهای با توان ۲.۲ کیلووات همراه تا شارژرهای ۶۰۰ کیلووات فوق سریع برای اتوبوس‌های برقی است را ارائه می‌کند. اما چیزی که در این نمایشگاه ارائه شده عبارت است از شارژر پرتابل، دیواری،  AC ایستگاهی خودرو و موتور سیکلت، DC ۶۰ کیلووات و شارژر ۲۴۰ کیلوواتی اتوبوسی با طراحی جدید که به تولید انبوه هم رسیده و مورد استفاده شهرداری‌های مختلف کشور با امکانات جدید قرار گرفته است.

شایان ذکر است دومین نمایشگاه حمل‌ونقل دانش بنیان در اصفهان، یازدهم تا چهاردهم اردیبهشت با حضور سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه حمل‌ونقل، شرکت‌های دانش بنیان، فناور، دانشجویان، اساتید و کارشناسان و مدیران دستگاه‌های دولتی با محورهای کاهش آلودگی هوا، وسایل برقی و تجهیزات شارژ، هوشمندسازی و هوش مصنوعی، مدیریت ترافیک و اطلاع رسانی تجهیزات حمل‌ونقل ریلی در محل دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه زیرساخت‌های برقی‌سازی و شارژرهای خودرو و موتورسیکلت برقی تولید گروه مپنا می‌توانند به دو سایت emapna.com و charinet.com مراجعه نمایند.

 

گالری تصاویر خبر
اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟