به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

شرکت مکو و موسسه تحقیقات ترانسفورماتور ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و موسسه تحقیقات ترانسفورماتور ایران در حوزه آنالیز و سرویس پایش وضعیت بر روی انواع ترانسفورماتورها تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

به موجب این تفاهم نامه همکاری که در سومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی در تهران امضا شد، شرکت مکو به عنوان طراح و سازنده سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، برق و کنترل تجهیزات صنعتی، همچنین طراح، سازنده و توسعه دهنده محصولات بومی پایش وضعیت، با موسسه تحقیقات ترانسفورماتور ایران در حوزه آنالیز و سرویس پایش وضعیت بر روی انواع ترانسفورماتورها همکاری خواهد کرد.

همچنین همکاری مشترک در حوزه طراحی، تدوین وساخت نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای بومی پایش وضعیت ترانسفورماتور و طراحی و راه‌اندازی مرکز پایش وضعیت ترانسفورماتور برای موسسه تحقیقات ترانسفورماتور ایران از دیگرموضوعات این تفاهم نامه است.

خانم مهندس بهمن‌پور، مدیر مرکز دیجیتال‌سازی شرکت مکو؛ توسعه مشترک دانش در حوزه طراحی و بومی‌سازی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای پایش وضعیت انواع ترانسفورماتورها را از مهم‌ترین دستاوردهای این تفاهم نامه برشمرد و اذعان داشت: با بومی‌سازی سیستم‌های پایش وضعیت ترانسفورماتورها، رضایت مشتریان هر دو مجموعه افزایش خواهد یافت.  

وی توسعه دانش و تجارب و آموزش‌های تخصصی در حوزه انواع تست‌ها، استانداردها و راهکارهای نوین پایش وضعیت را از دستاوردهای دیگر این تفاهم نامه دانست.

لازم به ذکر است دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و شرکت مکو در غرفه گروه مپنا تجهیزات خانه هوشمند مرکز دیجیتال‌سازی و انواع شارژرهای مرکز خودرو برقی و زیرساخت‌ها را به نمایش گذاشت.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟