به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

مدیر عامل گروه بهمن و هیات همراه از شرکت مکو بازدید کردند

روز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۱ مدیرعامل گروه بهمن و هیات همراه از توانمندی‌های فنی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید که با هدف آشنایی با توانمندی‌های مهندسی و فنی در حوزه خودرو برقی و زیرساخت‌ها انجام شد، مدیر عامل شرکت مکو؛ تاریخچه فعالیت‌های شرکت گروه مپنا را برای میهمانان تشریح کرد و سپس به معرفی مراکز کسب و کار شرکت مکو پرداخت.

دکتر رفان فعالیت‌های مرکز خودرو برقی و زیرساخت‌ها را با معرفی انواع شارژرها، نرم‌افزارهای پشتیبان، زیرسیستم‌های مورد نیاز خودرو برقی و باتری سوآپ ادامه داد و تصدی‌گری دولت در ساخت خودروهای برقی را مشکل اصلی این صنعت برشمرد.

آقای مهندس روشنی‌مقدم، رئیس هیات مدیره شرکت مکو نیز توضیحاتی را در زمینه همکاری‌های صورت گرفته در گروه مپنا با شرکت‌های عقاب افشان و سایر خودرو سازان ارایه کرد.‌

سپس آقای مهندس علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن نیز ضمن ابراز خوشحالی از فعالیت های گروه مپنا در زمینه خودروهای برقی، درباره فعالیت‌های این گروه توضیحاتی را ارائه داد و خواستار بررسی شرایط و ایجاد راهکارهای همکاری دو شرکت در کنار هم شد.

ایشان فعالیت‌های انجام شده بر روی موتور سیکلت که حاصل آن راهی شدن ۶ مدل موتور برقی به بازار شده است را تشریح کرد و از ساخت یک مدل دیگر در آینده نزدیک خبر داد. وی عامل اصلی قیمت بالای وسایط نقلیه برقی را مربوط به باتری‌های آن دانست و راه حل این مشکل را عوض شدن برخی کانسپت‌ها نزد مسئولین دولتی برشمرد.

مهندس علیمرادلو تاریخ ورود اولین خودرو برقی این گروه را سال ۱۴۰۳ اعلام کرد و بر همکاری دوجانبه در زمینه جایگاه‌های باتری سوآپ موتور سیکلت و زیرساخت‌های شارژ خودروهای برقی تاکید نمود.

در ادامه مدیر عامل گروه بهمن با همراهی دکتر رفان و مهندس روشنی مقدم از مراکز طراحی و تولیدی شرکت مکو از جمله خودرو برقی و زیرساخت‌ها، بازدید کردند.

Scroll to Top

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟