به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

دیدار مدیران عامل شرکت‌های ایران ترانسفو و مکو

در دیدار مدیران عامل شرکت‌های ایران ترانسفو و مکو درخصوص همکاری و مشارکت در پروژه‌های کلان ملی مذاکراتی انجام شد.

مدیر عامل شرکت ایران ترانسفو روز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ از زیرساخت‌ها و توانمندی‌های مهندسی و فنی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) بازدید کرد.

دکتر ظهیری که با همراهی دکتر رفان از مراکز کسب و کار شرکت مکو و محصولات بومی‌سازی شده این مرکز بازدید به عمل آورد عنوان کرد: مجموعه شرکت مکو به عنوان یک شرکت دانشی پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های مختلف صنعت برق و سایر صنایع داشته است. وی اذعان کرد: قبلا از گروه مپنا و شرکت‌های تابعه خیلی شنده‌ایم، اما وقتی از نزدیک می‌بینیم، باورها محکم‌تر و نتیجه لذت‌بخش‌تر می‌شود.

مدیر عامل شرکت ایران ترانسفو ادامه داد: مپنا افتخار بزرگی برای کشور و منطقه است. علیرغم بروکراسی‌های اداری و تحریم‌ها، کارهای ارزشمندی در همه زمینه‌ها انجام شده است. از این رو همکاری در حوزه‌های مختلف با این گروه برای هر شرکتی هم کار بزرگی به حساب می‌آید و هم می‌تواند نتایج بسیار خوبی برای کشور و هر دو شرکت داشته باشد.  

وی افزود: از یک طرف داشتن امکانات و از طرف دیگر دانش موجود نزد شرکت‌های مکو و ایران ترانسفو می‌تواند باعث رونق اقتصادی این سرمایه‌های ملی شود. با تعریف ساز و کار اجرایی در خصوص زمینه‌های همکاری می‌شود به این مهم دست یافت.

دکتر رفان نیز ضمن استقبال از ایجاد بسترهای همکاری دو شرکت، فعالیت‌های ارزشمند شرکت ایران ترانسفو را بزرگ و قابل تقدیر دانست.

مدیر عامل شرکت مکو گفت: شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) امروز از دانش روز دنیا بهره می‌برد و بر اساس استراتژی‌های گروه مپنا، شرکت مکو موظف شده است که به حوزه برقی‌سازی و دیجیتال‌سازی ورود پیدا کند که به حمدالله این امر به درستی مسیر خود را طی کرده به بار نشسته است. ایشان با اشاره به تیپ قراردادهای مختلفی که با شرکت‌های صنعتی بزرگ در زمینه برقی‌سازی منعقد کرده است ادامه داد: شرکت مکو نیز این آمادگی را دارد تا با انجام مطالعات و تشکیل کارگروه مشترک با شرکت ایران ترانسفو، از دانش مهندسی و امکانات زیرساختی این شرکت برای انجام پروژه‌های ملی بهره ببرد.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟