به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

بازدید مدیران شرکت مهندسین مشاور ناموران از زیرساخت‌های مهندسی شرکت مکو

به دعوت شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)، مدیران شرکت مهندسین مشاور ناموران از زیرساخت‌های مهندسی مکو بازدید کردند

با هدف آشنایی با توانمندی‌های فنی و مهندسی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا(مکو) در حوزه سامانه‌های اتوماسیون و کنترل فرآیند (MAPCS)، مدیران شرکت مهندسین مشاور ناموران از مراکز این شرکت بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید، مهندس آخته، رئیس واحد مناقصات و توسعه بازار کسب و کار انرژی شرکت مکو با اشاره به فعالیت‌ها و تاریخچه شرکت، محصولات مراکز مختلف را تشریح کرد. وی با اشاره به محصولات دانش بنیان و بومی‌سازی شده شرکت، در خصوص سامانه اتوماسیون و کنترل فرآیند مپنا، MRT، سامانه تحریک استاتیک ژنراتور تا ۴۰۰ MVA، سامانه راه‌انداز توربین مپنا، MAPClock، سامانه پایش وضعیت نیروگاهی، BESS و سامانه کنترل دور موتور (VFD) توضیحاتی را ارائه داد.

لازم به ذکر است حوزه فعالیت شرکت مشاور ناموران در زمینه طراحی و مدیریت پروژه نفت و گاز و پتروشیمی صنایع نفت و پتروشیمی، احداث پالایشگاه طراحی و ساخت کارخانجات نفت و پتروشیمی و طراحی و اجرای خطوط انتقال نفت و گاز است و در حال حاضر مجری پروژه ­ها­ی پتروشیمی بدر شرق (فاز ۱)، متانول خارگ (فاز۲)، متانول سیراف انرژی، پتروشیمی مهر پترو کیمیا، پتروشیمی سینا می‌باشد.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟