شرکت مکو
به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

چـرا مکــو؟

مسیر پیوستن به مکو

ارزش پیشنهادی کارکنان مکـو (EVP)

مکو پیام آور ارزش انسانی، همدلی، خانواده، رشد و تعالی برای خلق آینده پایدار

همقدم با خانواده

  • بیمه تکمیلی همکار و خانواده بدون کسر هزینه
  • صندوق درمان( کمک هزینه درمان در شرایط اضطراری)
  • بیمه تکمیلی مادام العمر
  • مزایای رفاهی تا ۵ سال
  • بیمه عمر
  • بیمه حوادث

توانمندسازی با حرفه‌ای های جوان

نبوغ و خلاقیت در کنار نوآوران متفکر

زندگی در مکو

میخوای فضای کاریت رو ببینی؟

روی تصویر زیر کلیک کن

سوالات متداول

درصورتی که رزومه خود را از طریق آگهی های منتشر شده و یا قسمت “فرصت های همکاری” مکو ارسال می کنید، مطمئن شوید که مهارت های شما با شرایط لازم برای شغل مورد نظر مطابقت دارد. پس از بررسی توسط کارشناس جذب و استخدام، رزومه شما در صورت دارا بودن شرایط احراز به ATS منتقل شده که پیامک آن برای شما ارسال خواهد شد.

ممکن است رزومه شما برای عناوین شغلی که در حال حاضر نیازمند نیرو نیست ارسال شده باشد که در این صورت تا زمان اعلام فرصت های شغلی باز و نیاز به نیروی جدید، باید منتظر بمانید.

ولی در صورت وجود فرصت شغلی مرتبط با تخصص شما و همچنین تطبیق رزومه با شرایط شغلی، همکاران ما پس از دوهفته با شما تماس گرفته و از شما دعوت می گردد تا در اولین مصاحبه حضوری شرکت کنید. (در برخی موارد ممکن است مصاحبه مرحله اول به صورت آنلاین برگزار گردد.)

با توجه به مراحل فرآیند جذب و استخدام شرکت مکو و لزوم انجام مصاحبه روانشناسی با روانشناس سازمانی و برگزاری کمیته استخدام با حضور مدیرعامل، ممکن است این فرایند یک الی دو ماه زمان ببرد.

شما می توانید با کارشناس جذب و استخدام در طول فرآیند تعامل داشته و از راهنمایی های ایشان بهره مند شوید. همچنین در صورتی که مرحله کمیته استخدام را با موفقیت سپری کنید، پس از آن به شما یک نامه پیشنهاد شغلی(Offer Letter) ارائه می گردد که از جزئیات شغل مورد نظر مطلع خواهید شد.

مکو به دنبال نامزدهای شغلی مسئولیت پذیر، خلاق و مبتکر است که توانایی کار در محیطی پویا و نوآور را داشته باشند. همچنین مطمئن شوید رزومه شما با توانایی هایتان مطابقت دارد.

برای مصاحبه ها بهتر است لباس رسمی بپوشید.

تماس با مکو

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره شرکت مکو نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟