شرکت مکو
به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.
شرکت مکو

توسعه پایدار

محیط زیست

شرکت مکو در راستای توسعه پایدار و با رویکرد اقتصاد چرخشی در جهت حفظ محیط زیست و طراحی و ساخت محصولاتِ دوستدار ِمحیط زیست حرکت می نماید. بر این اساس سیستم مدیریت محیط زیست بر اساس استاندارد ISO 14001:2015 در سازمان مستقر گردیده است و مدیریت ارشد سازمان نیز تعهد خود در زمینه محیط زیست را در قالب خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه به شرح زیر ارائه نموده است:

  • حفظ محیط زیست
  • جلوگیری از بروز و انتشار آلودگی های محیط زیستی
  • مدیریت جنبه های محیط زیستی
  • مدیریت پسماندها

ایمنی و بهداشت

مسئولیت اجتماعی

تعهد به جامعه و محیط زیست، مفهومی چند وجهی در گروه مپناست. ما همواره، در جایگاه یک مجموعه صنعتی پیشرو، در توسعه‌ی کسب و کار، مسئولیت‌های اجتماعی خود را مد نظر داشته‌ایم. توجه به مقوله‌های سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) مورد تأکید همیشگی مدیران اجرایی ما بوده و نقشی مهم در گروه مپنا، تمامی دفاتر کار، کارخانجات و سایت‌های پروژه داشته و دارد. این امر ریشه در اهمیت حفظ سلامت منابع انسانی به‌طور عام و به‌ویژه دخیل در کسب و کار مپنا و نیز اهمیت حفاظت از محیط زیست دارد. گروه مپنا و شرکت‌های تابعه‌ی گروه، با هدف ارتقاء نگاه سازمانی خود در حوزه‌ی محیط زیست و دستیابی به استاندارهای موجود در این زمینه، اقدام به اخذ گواهینامه زیست محیطی مختلف نمودهاند. علاوه بر این، تلاش‌های متعددی در جهت ارتقاء راندمان محصولات تولیدی از طریق همکاری با دارندگان جدیدترین فناوری‌های مرتبط در سطح جهان و دستیابی به دانش روز انجام شده است. همچنین در سال‌های اخیر، حرکت به سوی تولید محصولات جدید برای پاسخ به نیازهای مشتریان با روش‌هایی پایدار و حافظ محیط زیست صورت پذیرفته است.

تماس با مکو

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره شرکت مکو نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟