به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

اخذ گواهینامه های تست سخت افزار سیستم کنترل بومی MAPCS منطبق با استانداردهای بین المللی

در راستای تحقق شعار \”مپ-سی-اس نماد کاربری مطمئن\” و پس از ۱۰ ماه تلاش و ممارست همکاران شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا در تدوین دستورالعمل های فنی مطابق با استانداردهای بین المللی سیستم های کنترل به شماره IEC61131-2 ،  محصول MAPCS گروه مپنا موفق به اخذ گواهینامه های منطبق با استانداردهای بین المللی برای محصولات سخت افزاری خود از آزمایشگاه مرجع گردید.

بی شک اخذ این گواهینامه های فنی تنها با تلاش، روحیه خودباوری، همت بلند متخصصین و برنامه­ریزی دقیق مدیران و راهبران و در سایه حمایت های مدیریت ارشد گروه محقق گردیده است.

در ادامه راه سه سال گذشته تیم دانش بنیان طراحی و بومی سازی سیستم اتوماسیون صنعتی و کنترل فرایند مپنا، این موفقیت با تلاش همکاران شرکت مکو در تدوین دستورالعمل های فنی و مطابق با استانداردهای بین المللی سیستم های کنترل برنامه ریزی، اجرا و محقق گردید و ساخت تجهیزات و ست آپ های تست مورد نیاز و انجام آزمون های نهایی در آزمایشگاه های مرجع شرکت اپیل صورت پذیرفت.

\"mapcs

گواهینامه های مذکور برای تک تک محصولات سخت افزاری سیستم اتوماسیون صنعتی و کنترل فرایند مپنا با تفکیک آزمایش های مورد نیاز این دسته از محصولات دریافت شده است، که می تواند در پروژه های آتی گروه اطمینان خاطر بیشتری را برای همکاران اجرایی گروه مپنا فراهم آورده و مشتریان و کارفرمایان را در استفاده از این سیستم کنترل بومی هر چه بیشتر ترغیب نماید و آرامش خاطر و اطمینان لازم را در کارفرمایان جهت استفاده از محصول نوپای شرکت مکو فراهم آورد.

لازم به توضیح است در حضور معاون اول رئیس جمهور در اسفند سال ۹۳ این سامانه رونمایی و برای اولین بار در کشور، در مگا پروژه برون مرزی نیروگاه حیدریه نجف اشرف به کار گرفته شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟