به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

طراحی، ساخت، اجرا و راه اندازی سامانه مانیتورینگ نیروگاه حرارتی طوس

با اعلام شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو) که هلدینگ تخصصی سرمایه‌گذاری در حوزه آب و برق از زیر مجموعه های شستا (تامین اجتماعی) برای طراحی، ساخت، اجرا و راه اندازی سامانه مانیتورینگ مبتنی بر PC به جای ثبات های جمع آوری داده موجود، شرکت مکو پس از ارزیابی کیفی و ارائه پیشنهاد فنی، با کسب امتیاز فنی ۹۸ برنده مناقصه مذکور گردیدو متعاقبا اجرای پروژه در دستور کار قرار گرفت.

شرح کار این پروژه عبارت است از ایجاد یک بستر سخت افزاری شبکه به همراه یک دستگاه سرور و سوییچ های مربوطه و تعدادی دستگاه رکوردر با قابلیت ذخیره سازی چند سیگنال و دستگاه های رکوردر برای سیستم های جانبی که همگی به شبکه متصل می شوند. هدف از اجرای این پروژه جایگزین کردن ساختار سوپروایزری مبتنی بر PC با رکوردرها می باشد که امکانات گسترده ای را به لحاظ در دسترس بودن وآنالیز دیتا در اختیار بهره بردار قرار میدهد. از این طریق اهداف دیگری شامل بدست آوردن دانش فنی سیستم های کنترل دیگر

سازندگان حوزه نیروگاهی، توسعه سبد محصولات، ارتباط با مشتریان بالقوه، انجام پروژه های EPC در حوزه کنترل ومستقل از پروژه های احداث گروه ارزش افزوده مالی و امکان توسعه راهکارهای ایجاد شده برای دیگر واحدهای نیروگاهی کشور میسر خواهد شد.

لازم به ذکر است نیروگاه طوس با ۴ واحد بخار ۱۵۰ مگاواتی ساخت شرکت براون باوری یکی از نیروگاه‌های ممتاز کشور و از بزرگترین مراکز تولید برق استان خراسان رضوی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟