به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

نخستین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری، ۱۲ تا ۱۶ آذر ماه برگزار شد

\”ایجاد فرصت‌های مناسب جهت معرفی پروژه‌های در حال اجرا و معرفی بسته‌های سرمایه‌‍گذاری جدید به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند و نیز ایجاد هم‌افزایی و ارتباط موثر میان شرکت‌های سازنده و مجری با شرکت‌های تأمین سرمایه و انعقاد قراردادهای برد- برد\” از جمله اهداف برپایی نخستین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری عنوان شده بود.

توسعه شهری بدون مشارکت بخش خصوصی امکان پذیر نیست، مهمترین عامل در رونق بخشیدن به این سرمایه گذاری ها، اعتماد سازی صاحبین سرمایه به جهت مشارکت در پروژه های فعلی و طرح های توسعه شهری است.

این نمایشگاه به جهت اعتمادسازی صاحبان سرمایه، دارای سه بخش اصلی شامل شهرداری، برخی نهادها مانند آستان قدس رضوی، اداره کل اوقاف و امور خیریه، ستاد اجرایی فرمان امام و نیز بخش خصوصی بود.

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)، به منظور معرفی بیشتر قابلیت‌ها، بالابردن آگاهی‌‎بخشی و تثبیت جایگاه برند و افزایش سطح همکاری با شرکت‌های دست‌اندرکار در صنایع مرتبط در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری مشهد حضور داشت و نمایندگان این شرکت، فعال و پاسخگو، میزبان بازدیدکنندگان و حاضران بودند.

شرکت مکو در راستای همکاری دو جانبه با شهرداری مشهد در حوزه برقی‌سازی با طیف کاملی از سبد محصولات شارژرها اعم از انواع کند، دیواری، خیابانی، شارژرهای سریع مولتی پروتوکول و نمایش خودرو دو توان، در یک غرفه مستقل در سالن مربوط به حمل و نقل حضور یافت.

بسیاری از مسئولان و دست‌اندرکاران شهرداری و شورای شهر مشهد از جمله استاندار، شهردار، رئیس شورای شهر، نایب رئیس شورای شهر، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری، رئیس کمیسیون فناوری شورای شهر، قائم‌‎مقام معاون حمل و نقل ترافیک و برخی دیگر از مقامات استانی و کشوری از نمایشگاه بازدید کردند و مذاکرات موثری نیز در غرفه مکو رقم خورد.

در خلال برگزاری نمایشگاه، نشست‌های تخصصی برگزار گردید. یکی از پر مخاطب ترین نشست ها \”بررسی روندهای سرمایه‌گذاری شهری\” با موضوع اقتصاد شهری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری طرح‌های آتی و راه‌کارهای فنی و اقتصادی بود که با حضور دکتر رفان مدیرعامل شرکت مکو، مهندس نصرالله جهانگرد معاون سابق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر آل شیخ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد، مهندس شال بافان رئیس هیئت مدیره هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی و دکتر ملک الساداتی از اعضای هیءت علمی دانشگاه برگزار گردید. آقای دکتر رفان در این نشست ضمن معرفی توانمندی‌های گروه مپنا و شرکت مکو، به حوزه‌های هوشمندسازی، برقی‌ سازی و دیجیتالی سازی در صنعت حمل و نقل جاده‌ای و لزوم توسعه خودرو برقی، ایجاد زیرساخت‌های ایستگاه شارژ و هوشمندسازی در شهرها در راستای انقلاب صنعتی چهارم پرداخت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟