به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

خودرو دو توان گروه مپنا میهمان چهاردهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت

چهاردهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت درحالی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد که خودرو دوتوان گروه مپنا و نمونه های شارژرهای سریع و کند و دیواری ساخته شده در شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا میهمان این رویداد بود.

در حاشیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم های قدرت که روزهای ۱۰ و ۱۱ دی ماه در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار شد و شرکت برق و کنترل مپنا نیز به عنوان یکی از شرکت های حامی برگزاری آن، در نمایشگاه جانبی در کنار شرکت های، توسعه یک، موننکو، سندیکای صنعت برق ایران، برق تهران، برق باختر، برق سمنان، مشانیر، برق گیلان و چند شرکت دیگر حضور یافت که خودرو دوتوان و شارژرهای نمایش داده شده در غرفه مورد استقبال و بازدید میهمانان، مدعوین، اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

در آیین افتتاحیه، رئیس کنفرانس با اشاره به سابقه این رویداد گفت: در این کنفرانس همواره ارتباط مستحکمی بین دانشگاه و صنعت وجود داشته است.

دکتر عسکریان ادامه داد: با توجه به اینکه فراخوان کنفرانس ملی است، همزمان با شرکت های تابعه وزارت نیرو، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز و فولاد نیز علاوه بر حمایت از کنفرانس، حضور چشمگیری در کنفرانس داشته اند و مقالات خوبی نیز توسط متخصصان این صنایع در کنفرانس ارائه شده است.

دکتر طالبی رئیس دانشکده برق دانشگاه امیرکبیر نیز در این مراسم اذعان داشت: وقتی کنفرانسی برای چهاردهمین بار در دانشگاه های خوب کشور برگزار می شود و در کمیته علمی آن بیش سی نفر از بهترین اساتید کشور حضور دارند، یعنی از اعتبار بالایی برخوردار است.

در این همایش که در دو محور حوزه حفاظت و حوزه اتوماسیون در سیستم های قدرت برگزار شد، بیش از ۱۱ کارگاه آموزشی و دو میزگرد با عناوین \”بومی سازی حفاظت و اتوماسیون در شبکه های برق ایران\” و \”چالش های حفاظت و اتوماسیون در شبکه برق ایران\” تشکیل شد. همچنین دکتر رشیدی، استاد دانشگاه EPFL و دکتر Dong استاد دانشگاه Tsinghua University سخنرانان کلید این همایش بودند.

لازم به ذکر است خودرو دوتوان گروه مپنا توانی معادل ۱۲۴ KW دارد که این توان را از ۲۸KWh/360V باتری های خود می گیرد و می تواند در مسافت های بین شهری تا ۲۴۰ کیلومتر را با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت طی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟