به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

بازدید مدیرعامل همراه اول از کارخانه شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا

مدیرعامل همراه اول با اشاره به نیازهای روزافزون کشور، بر ضرورت همکاری‌های مشترک با گروه مپنا تأکید کرد.
“مهدی اخوان بهابادی” مدیرعامل همراه اول، باهدف آشنایی بیشتر با توانمندی‌های گروه مپنا در حوزۀ زیرساخت‌های برقی‌سازی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های گروه مپنا از کارخانه شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) بازدید کرد.
در این رویداد که روز سه‌شنبه ۳۰ شهریور و با حضور جمعی از مدیران دو مجموعه برگزار شد، بر ضرورت تسریع در زمینه تدوین نقشه راه همکاری مشترک از جمله در حوزه باتری، اسکادا (سیستم جمع‌آوری داده، کنترل و سوپروایزری مبتنی بر تله متری) کنتورهای هوشمند و زیرساخت‌های متصل به خودروهای هوشمند و … تأکید شد.
مدعوین این مراسم، با همراهی مدیرعامل گروه مپنا، با بخشی از توانمندی‌های این گروه در حوزه زیرساخت خودروهای برقی شامل باتری پک، درایوها، پیشرانه‌ها و انواع شارژرهای خودروهای برقی از نزدیک آشنا شدند.
اخوان بهابادی، تصریح کرد: ما به دنبال ارتباطات کاری موثر با گروه مپنا در زمینه‌های مورد علاقه و مشترک هستیم.
در ادامه “عباس علی‌آبادی”، نیز بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های برقی‌سازی به صورت دقیق تأکید کرد. مدیرعامل گروه مپنا با اشاره به فعالیت‌های گسترده مپنا در زمینه برقی‌سازی گفت: به نسبت انرژی مصرف شده در مجموعه مپنا در این زمینه در نقطه خوبی قرار گرفته‌ایم و تلاش می‌کنیم این تجهیزات و زنجیره تأمین، داخلی‌سازی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟