به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

انعقاد قرارداد فروش ۴۰ مجموعه برد الکترونیکی ترمز ریلی


انعقاد قرارداد فروش ۴۰ مجموعه برد الکترونیکی ترمز ریلی فی‌مابین شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و شرکت فناوری‌های ریلی مپنا

در روز شنبه مورخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ در جلسه‌ای با حضور دکتر رفان مدیرعامل محترم شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و مهندس شامخی، مدیرعامل محترم شرکت فناوری‌های ریلی مپنا و برای اولین بار در کشور، قراردادهای فروش ۴۰ مجموعه برد الکترونیکی ترمز ریلی با نام‌های Minitrol و BCU+WSP، به جهت رفع نیاز کشور در حوزه ریلی، بین این دو شرکت امضاء شد.
امروزه با وجود محدودیت شرکت‌های ریلی در تامین منابع ارزی و خرید قطعات از خارج از کشور و همچنین با توجه به توانمندی تولید قطعات ریلی در کشور و تلاش در جهت خودکفایی در این زمینه، گروه مپنا در تلاش است تا با تکیه بر توان مهندسان ایرانی، قدم‌های محکمی در این مسیر بردارد. در راستای دستیابی به این مهم، تاکنون قراردادها و تفاهم‌نامه‌های مهمی فی‌مابین شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و شرکت فناوری‌های ریلی مپنا به امضا رسیده است. این قرادادها می‌تواند به طور کامل نیازهای بخش ترمز را در حوزه ریلی رفع نماید. همچنین، در این جلسه به تعامل و همکاری بیشتر در حوزه ریلی تاکید شد و توافقات اولیه‌ای جهت انجام پروژه‌های بیشتر صورت پذیرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟