به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

برقدار شدن پست ۲۳۰ کیلو ولت نیروگاه زنجان۲ (آریان)   

مقارن با میلاد با سعادت امام عصر(عج)، جمعه مورخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۰، با همت تلاشگران متولیان پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی زنجان ۲ ( آریان ) در گروه مپنا، پست ۲۳۰ کیلو ولت برقدار گردید، انشالله با تکمیل راه اندازی واحد دو گازی، بزودی شاهد اتصال این واحد به شبکه سراسری خواهیم بود.
نیروگاه زنجان شامل دو پست ۲۳۰ کیلو ولت و ۴۰۰ کیلو ولت می باشد بطوریکه واحد دو گازی از طریق پست ۲۳۰ کیلو ولت و واحد یک گازی و واحد بخار از طریق پست ۴۰۰ کیلولت شبکه سراسری متصل می گردند. فعالیتهای اجرایی مرتبط با برقدار نمودن پست ۴۰۰ با جدیت در پیش است. شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) بعنوان متولی مهندسی، ساخت و اجرای سیستم حفاظت و اتوماسیون پستهای این نیروگاه این رخداد مبارک را به کلیه تلاشگران و متولیان گروه مپنا در این پروژه خصوصا شرکت محترم احداث و توسعه یک بعنوان مجری و پیمانکار عمومی پروژه تبریک و تهنیت عرض می کند.
باعث افتخار هست که سیستم حفاظت و اتوماسیون پست این پروژه بعنوان نقطه آغازین حضور مکو در این عرصه با موفقیت به ثمر نشست امید به خداوند که با تکیه بر دانش فنی که در مرکز کسب و کار پست و دیسپاچینگ در حال افزایش می باشد و همچنین حمایت های ارزشمند گروه معظم مپنا، در آینده ای نزدیک، شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) بعنوان یکی از متولیان و بازیگران اصلی و معتبر حوزه حفاظت و اتوماسیون پست در صنعت برق کشور منشا ارائه خدمات به میهن عزیزمان ایران باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟