به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

تبریز میزبان اتوبوس برقی زیما در هفته پایانی فروردین ماه

در آخرین هفته از فروردین ماه ۱۴۰۱، اتوبوس برقی زیما به مردم شریف تبریز خدمت رسانی می کند. از این رو، و در مراسمی که در تاریخ ۲۷ فروردین ماه و با حضور شهردار محترم تبریز جناب آقای دکتر هوشیار، اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز، مدیرعامل محترم اتوبوسرانی تبریز جناب آقای دکتر اسماعیلی و مدیرعامل محترم شرکت شتاب جناب آقای مهندس مرادی و دیگر مسئولین به منظور رونمایی از این اتوبوس برقی در شهر تبریز برگزار گردید، مسئولین شهر تبریز از این اتوبوس بازدید نموده و مسیر میدان ساعت به سمت پایانه امین (محققی) و بالعکس را با این اتوبوس برقی پیمودند.
در این رویداد که با بازدید از نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت عقاب افشان در شهر تبریز آغاز شد، مهندس مرادی با اشاره به اهمیت خدمات پس از فروش اتوبوس برقی بیان کرد: نمایندگی شرکت عقاب افشان در تبریز (امنیت پرست) امور مربوط به خدمات پس از فروش اتوبوس برقی را در شهر تبریز برعهده خواهد داشت. همچنین دکتر اسماعیلی، مدیرعامل محترم اتوبوسرانی تبریز، ضمن ابراز خورسندی از حضور اتوبوس برقی شرکت شتاب در شهر تبریز، همکاری خوب و سازنده ای بین شهرداری تبریز، شرکت شتاب و این نمایندگی خدمات پس از فروش را آرزو کردند.
در ادامه این مراسم افتتاحیه که در محل ساختمان شهرداری تبریز برگزار شد، مسئولین شهر تبریز پس از انجام مراسم ابتدایی، سوار بر اتوبوس زیما شده و حرکت این اتوبوس در مسیر میدان ساعت به سمت پایانه امین (محققی) و بالعکس را تجربه کردند. در این مراسم، مهندس مرادی در جمع مسئولان شهر تبریز با اشاره به اهمیت حمل و نقل برقی خاطر نشان کرد: وابستگی در زمینه ی تجهیزات حمل و نقل برقی بسیار کمتر از موتورهای درون سوز می باشد و یکی از مزایایی است که مسئولین کشور باید به آن توجه کنند. در اکثر کشورها استفاده از خودروهای برقی از حمل و نقل عمومی آغاز گردیده است و بسیاری از دولت ها برای استفاده شهروندان از خودروهای برقی به آنها وام های بلاعوض پرداخت می کنند. در ادامه، وی با اشاره به درصد داخلی سازی بالای این محصول افزود: به زودی درصد داخلی سازی این محصول صد در صد خواهد بود. لازم به ذکر است که این اتوبوس تاکنون در شهرهای مشهد، اصفهان و تهران مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفته است و شهر تبریز خود را به عنوان چهارمین مقصد این اتوبوس برقی معرفی کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟