به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) خوش آمدید.

کارشناسان نیروگاه شهید رجایی از شرکت مکو بازدید کردند

کارشناسان نیروگاه برق شهید رجایی قزوین با هدف آشنایی با توانمندی‌های مهندسی و فنی شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و گروه مپنا در روزهای شنبه و دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ از این شرکت بازدید کردند.

سالن‌های تولید و تست، BESS صنعتی، مرکز اتوماسیون صنعتی، مرکز الکترونیک قدرت و سالن تولید بوردهای الکترونیک و محصولاتی که در این مراکز تولید می‌شوند مورد توجه مهمانان قرار گرفت. به گفته ایشان، بومی‌سازی و داخلی‌سازی قطعات اصلی نیروگاهی به دست مهندسان و متخصصان جوان شرکت مکو مایه مباهات و افتخار ملی محسوب می‌شود که می‌تواند با حمایت‌های مراکز تصمیم‌گیر و سازمان‌های مرتبط، این محصولات را در پلنت‌های نیروگاهی و سایر پلنت‌های صنعتی به کار گرفت.
ایشان معتقد بودند فناورانه بودن تولیدات گروه مپنا و مزیت‌های رقابتی آن، می‌تواند به مدیران واحدهای نیروگاهی این اطمینان خاطر را بدهد که چرخه تولید برق در کشور دچار وقفه نخواهد نشد.

لازم به ذکر است نیروگاه شهید رجایی قزوین با مجموع ظرفیت تولید ۲۰۴۲ مگاوات شامل نیروگاه بخار و سیکل ترکیبی است که نیروگاه‌ بخار شامل ۴ واحد ۲۵۰ مگاواتی با ظرفیت تولید ۱۰۰۰ مگاوات و نیروگاه سیکل ترکیبی شامل ۶ واحد گازی ۱۲۳٫۴ مگاواتی و ۳ واحد بخار ۱۰۰٫۶ مگاواتی در زمینی به مساحت ۳۴۳ هکتار است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

به کدام یک از گروه ذینفعان تعلق دارید ؟